Reaton pārtikas produktu tirdzniecības departaments

 

Reaton pārtikas produktu vairumtirdzniecības tirdzniecības departaments savu darbību sāka 1993. gadā. Jau vairāk kā 25 gadus Reaton Latvijā ieņem stabilas tirgus līdera pozīcijas augstvērtīgu pārtikas produktu tirdzniecības nozarē.

Sadarbībā ar mums, jūs iegūsiet pilnas apkalpošanas servisu, kā arī plašu produktu klāstu vienuviet.

Viens no departamenta galvenajiem uzdevumiem ir veicināt kvalitatīvu pārtikas produktu patēriņa kultūras attīstību, sniedzot profesionālas konsultācijas mūsu klientiem un organizējot izglītojošus seminārus un pasākumus nozares profesionāļiem.

Mēs tiecamies attīstīt un uzturēt ilglaicīgas partnerattiecības ar saviem klientiem, nodrošinot optimālus piegādes nosacījumus, kompleksu apkalpošanu un augstu servisa līmeni.

 

Reaton

 

Reaton sortimentā ir vairāk nekā 4500 pārtikas produktu un delikateses.

Esam līderi HoReCa vairumtirdzniecības sektorā Baltijā ar 30 gadu pieredzi.  Klientiem piedāvājam vairāk nekā 4500 pārtikas produktu sortimentu no teju 90 valstu ražotājiem. Katru gadu mūsu sortimentu bagātina līdz pat 150 jauni produkti.

Retail sektorā Reaton sniegtās sadarbības priekšrocības novērtējuši praktiski visi lielie pārtikas produktu veikalu un lielveikalu tīkli Baltijas valstīs. Mēs pārstāvam vairāk kā 65 zīmolus ar  840 produktiem.

Tajā pašā laikā, Reaton ir sava ražotne un produkti ar Rseafood preču zīmi. Mūsu cehā ir gaļas un zivju sadalīšanas iekārtas, kā arī vakuuma iepakošanas tehnika.

 

Galvenie departamenta darbības virzieni:

  • Augstas kvalitātes pārtikas produktu un delikatešu imports un izplatīšana.
  • Pārtikas produktu vairumtirdzniecība HoReCa sektorā un mazumtirdzniecības tīkliem.
  • Pārtikas produktu ražošana un iepakošana.
  • Loģistikas pakalpojumu sniegšana - pārtikas produktu uzglabāšana un piegāde.
  • Augstas kvalitātes pārtikas produktu un delikatešu mazumtirdzniecība - Gastronome.
  • Gastronome restorāns un banketu apkalpošana.

 

Reaton pārtikas noliktava

 

Reaton rīcībā ir vērienīgs noliktavu komplekss un refrižeratoru autotransporta parks pasūtījumu izpildes nodrošināšanai visā Baltijā.

Kopš 2000.gada Reaton aktīvi darbojas arī Baltijas tirgū, nodrošinot kompleksas produkcijas piegādes arī Lietuvas un Igaunijas lielveikaliem, restorāniem, viesnīcām un kafejnīcām.

2020. gadā tika atvērtā jaunā pārtikas noliktava. Tā ir aprīkota ar laikmetīgu tehnoloğiju, 5000 m2 teritorijā nodrošinot piecas temperatūras zonas. Īpaši uzsveram, ka mūsu noliktavā esam attiekušies no freona kā dzesēšanas ağenta. Tā vietā izmantojam ogļskābo gāzi, kas ir videi draudzīga.

Jaunā noliktava veiksmīgi iekļaujas Baltijas loğistikas shēmā, atbalstot uzņēmuma noliktavu Viļņā. Noliktava Viļņā nodrošina produktu kvalitatīvu uzglabāšanu un regulāru izplatīšanu Baltijas reğionā.

  • Piedāvājam kravu pārvadājumus ar temperatūras kontroli (+25°C, +2…+6°C, -18°C) maršrutos Rīga- Viļņa- Rīga, kā arī Rīga- Tallina- Rīga.
  • Veicam 800 piegādes dienā;  > 600t mēnesī

Adrese Latvijā: Čiekurkalna 2.līnija, 75, Rīga, LV 1006

Reaton Zelta pavārnīca

Reaton - ikgadējā pavāru konkursa „Latvijas gada pavārs” ģenerālsponsors un ceļojošās balvas „Reaton Zelta pavārnīca” iniciators

Zelta pavārnīca

Reaton- ikgadējā pavāru konkursa „Latvijas gada pavārs” ģenerālsponsors un ceļojošās balvas „Reaton Zelta pavārnīca” iniciators.

Daudznozaru uzņēmuma Reaton Pārtikas produktu departaments darbojas Latvijas tirgū jau 20 gadus. Šo gadu laikā uzkrāto pieredzi un zināšanas izmantojam jaunās pavāru paaudzes izaugsmes veicināšanai.

Ik gadu pasniedzot galveno nozares balvu – Reaton Zelta pavārnīcu, mūsu uzņēmums vēlas demonstrēt kādu būtisku īpašību – partnerības sajūtu. Tā ir savstarpēja uzticība starp Reaton, pavāriem un restorānu īpašniekiem.

Pavārmākslas kultūras attīstībai ir būtiski, lai jaunajiem pavāriem veidojas motivācija, kas veicina prasmju izaugsmi. Tas nodrošinās, ka Latvijā būs konkurēt spējīgi pavāri ar labu reputāciju visā Baltijā un aiz tās robežām. Tāda ir arī Reaton cerība, verities tirgus attīstības nākotnē.

Mūsuprāt, tieši Reaton starptautiskā pieredze un reputācija pavārmākslas pasaulē nosaka mūsu uzņēmuma atbildības sajūtu par nozares attīstību Latvijā. Strādājam, lai uzlabotos pavāru sniegums un cilvēku izpratne par ēšanas kultūru. Faktori, kas nodrošinājuši mūsu veiksmi Latvijas tirgū, ir novatoriski risinājumi un drosme tos realizēt. To pašu sagaidām arī no jaunās pavāru paaudzes.

Balvas piešķiršanas filozofija balstīta mūsu pieredzē. Ikdienā strādājot un apzinoties vērtības, kuras veido restorāna piedāvājuma vērtību, vairums restorānu īpašnieku izvēlās Reaton un pauž savu lojalitāti jau ilgus gadus.

 

Rseafood Rseafood Gold

Reaton zīmols

RSEAFOOD un RSEAFOOD GOLD sērijā, Reaton Baltijas tirgū piedāvā visaugstākajām kvalitātes un garšas standartu prasībām atbilstošus produktus. Tie pieejami gan vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības klientiem.

RSeafood un RSeafood GOLD piedāvā virkni produktu, kas pēc īpašas receptes sagatavoti vieglā sālījumā.

RSeafood saldētie jūras produkti ir iekarojuši savu vietu veikalu plauktos un ir klientu iecienīts. Izejvielas tiek piegādātas no visas pasaules, kur Reaton cehā tās tiek šķirotas un sapakotas. Produkciju ir iespējams iegādāties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas lielveikala tīklos.

  1. gadā Reaton pārtikas ražošanas un pārstrādes cehs saņēma ASC un MSC kvalitātes sertifikātus, kas nozīmē ka zivis un jūras produkti iegūti, pārstrādāti, uzglabāti dabai draudzīgi.

Zīmols ir radīts Latvijā un patentēts LR Patentu valdē.

 

Reaton sadarbība ar asociācijām Baltijā

 

Sadarbība ar profesionālajām asociācijām Baltijā

Mūsuprāt, tieši Reaton starptautiskā pieredze un reputācija pavārmākslas pasaulē nosaka mūsu uzņēmuma atbildības sajūtu par nozares attīstību Baltijā. Kopš pirmsākumiem, strādājam, lai uzlabotos pavāru sniegums un cilvēku izpratne par ēšanas kultūru.

Sadarbībā ar profesionālajām asociācijām visā Baltijā, mēs vēlamies demonstrēt kādu būtisku īpašību – partnerības sajūtu. Tā ir savstarpēja uzticība starp Reaton, pavāriem un restorānu īpašniekiem, kas vainagojas ar apmierinātu un lojālu restorāna apmeklētāju.

 Reaton Baltijā

 

Meitas uzņēmumi Baltijā

Reaton meitas uzņēmumi darbojas Lietuvā un Igaunijā. 2000.gadā Viļņā tika atvērts Reaton UAB, bet 2006.gada martā — Reaton OÜ Tallinā.

Abi uzņēmumi katrs savā valstī piedāvā klientiem plašu un daudzveidīgu Reaton pārtikas produktu un delikatešu sortimentu un sniedz klientiem pilnu pakalpojumu spektru. Mūsu klienti ir lielākie restorānu, viesnīcu un supermārketu tīkli, kas darbojas visās Baltijas valstīs un kuriem uz vienādiem noteikumiem ir iespēja pasūtīt visus mūsu katalogā ietvertos produktus.

Pateicoties elastīgajai produktu piegādes organizācijai, īpašai attieksmei pret katru klientu un attīstītajai loğistikas sistēmai, mūsu meitas uzņēmumu tīkls strauji un veiksmīgi turpina savu attīstību.

Tāpat kā Latvijas speciālistiem, arī Reaton meitas uzņēmumos strādājošajiem ir pieeja mūsu centralizētajai on-line pakalpojumu pieņemšanas sistēmai.

Jau vairākus gadus Reaton ir arī profesionāļu asociāciju partneris Lietuvā un Igaunijā. Regulāri organizējot izglītojošus seminārus, Reaton dalās zināšanās un pieredzē, kas uzkrāta, strādājot ar piegādātājiem no visas pasaules.

Reaton, darbojoties visu triju Baltijas valstu tirgos, paralēli biznesa interesēm vienmēr pūlējies attīstīt nozari kopumā, ceļot tās vietējo prestižu un starptautisko atpazīstamību. Sadarbība ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas šefpavāru asociācijām, veicina konstruktīvu sadarbību ar nozares speciālistiem visā Baltijā.

Lietuvā

2008.gadā ar Reaton emocionālu un materiālu atbalstu Lietuvas restorānu šefpavāru un konditoru asociāciju radās iespēja realizēt ilgi lolotu ieceri- rīkot pašiem savu nacionālo pavāru konkursu. Mums ir patiess gandarījums, ka šī tradīcija turpinās!

Kontaktinformācija

Reaton UAB

Minsko pl. 3, Vilnius, Lietuva, LT 02121

Tālrunis: +370 523 303 90

Fakss: +370 523 303 90

e-pasts: reaton@reaton.lt

Igaunijā

Mūsu uzņēmums rūpējas par jaunās profesionāļu paaudzes izglītošanu Baltijā. Tāpēc, kopš 2008.gada Reaton atbalsta Igaunijas šefpavāru asociācijas rīkoto nacionālo Jaunā pavāra konkursu, kurā piedalās studenti.

Kontaktinformācija

Reaton OÜ

Laki 14A, Tallinn, Eesti, 10621

Tālrunis: +372 683 55 83

Fakss: +372 683 55 84

e-pasts: tellimus@reaton.ee

 

Reaton Profesionāļu dienas

Reaton "Profesionāļu dienas". Plaša mēroga nozares gada notikums, kurā piedalās vairāk kā 2000 profesionāļi no visas Baltijas.

Katru gadu Profesionāļu dienās tiek prezentēti aktuāli ēdienu pasniegšanas veidi, meistarklases ar talantīgiem un pieredzējušiem meistariem, norisinās izzinošas sarunas un jaunumu degustācijas. Tas  sniedz iedvesmu visu turpmāko gadu.

Norises vietas Rīga / Tallina / Viļņa